1 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci do MEDIATEKI na wyjątkowy Dzień Dziecka. Zaczynamy już o godzinie 9.00 i będziemy dla Was aż do 19.00. Warto ten dzień spędzić na eksperymentowaniu, doświadczaniu i wspólnej zabawie podczas gry w stylu retro. Ponadto czekają na wszystkich łamigłówki, gogle VR, wystawa naukowa oraz Majsternia.

Koszt udziału w wydarzeniu dla najmłodszych wynosi symboliczną złotówkę. Bilet dla osoby dorosłej – 25 zł, ulgowy – 15 zł.

Dodatkowo zaplanowaliśmy wyjątkowe wydarzenie – Warsztaty Kopernikańskie: „Kosmiczne Odkrycia”. To niezapomniana przygoda dla każdego dziecka, które stanie się odkrywcą niezwykłych tajemnic wszechświata! W otoczeniu świecących planet, malując farbami fluorescencyjnymi, młodzi „astronauci” odkryją kosmos i stworzą własne, kolorowe galaktyki. Poprzez zabawę i twórcze eksperymenty, poznają fascynujący świat nauki Kopernika, rozwijając swoją kreatywność i umiejętności pracy w zespole. Niech Twoje dziecko doświadczy magii odkrywania, tworząc na piasku i bawiąc się w świetle gwiazd. „Kosmiczne Odkrycia” to więcej niż warsztaty – to wspaniała przygoda, która rozbudzi wyobraźnię i pasję do odkrywania. Nie przegap tej niezwykłej podróży poza granice znanej przestrzeni!

Na Warsztaty Kopernikańskie obowiązują zapisy pod numerem telefonu 13 446 13 33. Warsztaty skierowane są dla dzieci z klas 1-3. W warsztatach może wziąć udział po 20 dzieci.

Warsztaty odbędą się o godzinie 12.00 i 14.00. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest podpisanie przez opiekuna oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie i wykorzystywanie wizerunku dziecka w celach promocyjnych. Oświadczenie można podpisać przed warsztatami w siedzibie MEDIATEKI.

Skip to content